Strefy wiedzy

Pielęgnacja twarzy

Piękna, gładka cera to marzenie każdej kobiety. Jednak, gdy nie jest ona odżywiana od środka, to nawet najmocniejszy makeup nie wystarczy, a co więcej, uwypukli suche skórki, rozszerzone pory, przemęczone oczy czy mocniejsze stany zapalane. Pielęgnacja twarzy musi przebiegać kilkuetapowo, jednym z kroków jest stosowanie dobrych, nieuczulających kremów nawilżających i regenerujących zniszczony, przesuszony naskórek. Nasze kosmetyki to dobrodziejstwo naturalnych składników, dobranych tak, by działać całościowo i z uwzględnieniem potrzeb różnych typów skóry. Proponujemy preparaty na bazie propolisu, oliwek, rokitnika, oleju sojowego, rycynowego czy choćby oleju avocado.

Nawilżanie oraz regeneracja

Przesuszona skóra to prawdziwa udręka. Dlatego przygotowaliśmy kremy dla cery suchej, mieszanej, tłustej, wrażliwej i naczyniowej, które tworzą naturalną barierę ochronną, odżywiają, zatrzymują wodę oraz przeciwdziałają rozwojowi stanów zapalnych. Jednak tutaj liczy się systematyczność. Kosmetyki mają szansę zadziałać dopiero przy codziennym stosowaniu. Wtedy możemy liczyć na piękną, gładką i sprężystą cerę. Regularna pielęgnacja sprawi, że z każdym dniem twarz będzie wyglądała zdrowiej, a wizualne ślady zmęczenia czy nieprzespanej nocy nie będą już tak doskwierać.

Przeciwko zmarszczkom

W zależności od trybu życia, pierwsze zmarszczki mogą pojawić się już po osiemnastym roku życia. Każdy chce ich unikać jak najdłużej, dlatego niezastąpiony może okazać się krem rokitnikowy czy krem elf, które przeciwdziałają procesowi starzenia się skóry, dodając cerze sprężystości i wygładzając wszelkie niedoskonałości. Trzeba też zadbać o wyjątkowo wrażliwą skórę pod oczyma. Sprawdzą się tutaj preparaty z opuncją figową czy z bławatkiem.