Strefy wiedzy

Suplementy diety

Częścią zbilansowanej diety jest jedzenie pięciu posiłków dziennie, zrównoważonych pod kątem składników odżywczych. Tak to wygląda w teorii, bo przy codziennym zabieganiu, obowiązkach, niewiele osób jest w stanie podążać za regułami żywnościowymi. Takim osobom polecamy sprawdzone suplementy diety, dostępne w skutecznych oraz bezpiecznych dla organizmu dawkach w formie kapsułek lub syropu. Oferują one coś więcej niż suplementację witaminową, bowiem odpowiadają za zdrową i piękną skórę, a także za utrzymanie właściwego poziomu cholesterolu czy ciśnienia krwi.

W służbie pięknej skóry

Skóra, jako zewnętrza powłoka ciała, jest stale narażona na przesuszenie, oparzenia, skaleczenia nawet zwykłą kartką papieru czy ostrym nożem. Z tego względu wymaga szczególnej ochrony oraz stałego, wzmocnionego procesu odbudowy komórek. Takie działanie mają suplementy od LINOcomplex A+E+F, które zawierają witaminy A i E, a także bogate pokłady nienasyconych kwasów tłuszczowych. Taki zestaw to ciężkie działo w walce ze zniszczoną skórą. Środek ponadto wspiera układ odpornościowy czy odpowiada za właściwy stan błon śluzowych.

Działanie od środka

Dobrze dobrane suplementy wspierają także pracę organizmu. Przydadzą się osobom, które mają za wysoki cholesterol czy niewłaściwy poziom homocysteiny, powstałej na skutek przemiany białka. To rozwiązanie dla tych, którzy mają problemy z oddychaniem, a po wykonaniu nawet najdrobniejszej czynności, padają ze zmęczenia. LINOcomplex pomaga kompleksowo, wspierając organizm w funkcjonowaniu oraz dodając energii niezbędnej do codziennych aktywności.